Vi tilbyr personlig undervisning yoga og meditasjon - ta kontakt for avtale
Vi tilbyr åpne klasser i Sitte, puste, meditere. Sinnet er våkent om morgenen og det er en åpning til å komme dypere inn i stillhet og meditasjon. Vi gjør en rolig morgenpraksis med forberedende øvelser til meditasjon.
Vi tilbyr yogalærerutdannelse med Annette Dyvi. Lengter du etter å bidra til å skape en bedre verden? Alle mestre sier: begynn med deg selv. Her er din begynnelse. Kom, la meg følge deg ad yoga, på din vei til yoga.
Er du klar til å roe ned i hverdagen, slik at du kan leve med mer energi & glede? I vår moderne hverdag tar vi oss ikke nok tid til å stoppe opp og bare ´være´. Vi lever med mye stress, og tidspress. Men sannheten er at det finnes en grense for hvor langt vi kan presse oss selv....
Privattimer i Restorative Yoga. Dette er en skånsom og terapeutisk form for yoga, med fokus på å la kroppen finne tilbake til sin naturlige sunne balanse. Det kan være stedlig (Oslo området) eller digitalt. Velg mellom en 5-eller 10-ukers pakke.
Vi tilbyr House of Presence x Pilates - Find Your Core. Sett av tid til deg selv og finn styrke gjennom bevegelse og pust. Sammen med Mari Frengstad og Pia Cornelia Vedvik inviterer vi deg til en ettermiddag fylt med ro, energi og fellesskap.
Vi tilbyr Yin Yoga. En rolig og myk yogatime hvor stillingene holdes lenger, og fokus ligger på fysisk og mental ro. De fleste stillingene i Yin Yoga foregår sittende eller liggende, med støtte fra bolster og tepper for å kunne spenne av muskler og få tilgang til de dypere lag av bindevev.
Vi tilbyr Konferansen med det lille ekstra. Ønsker dere det lille ekstra, har vi en rekke aktiviteter vi kan tilby:Kjøre hundeslede til et sted der vi serverer mat og drikke rundt bålet. Vi kan fyre opp badestampen og badstuen, eller vi kan ta dere med til historiske steder rundt Hallingskarvet
Vi tilbyr et helgekurs i Nordic Walking - lær å gå riktig i terrenget med staver. Dette er tiden da fjellet viser seg fra sin beste side. Et ypperlig kurs for familier og alle som ønsker å gå i fjellet med guide i det vakre terrenget rundt Storestølen.
Å undervise i yoga torsdag morgon har eg gjort sidan 2001 og og nokre har faktisk følgt kurset sidan oppstart og mange har delteke trufast i fleire år. Dette er likevel eit kurs som er ope for alle og nye er hjarteleg velkomne.
Kurset er for alle. Du trenger ikke ha gjort yoga eller pusteøvelser før og du trenger heller ikke å være myk og smidig eller i god form. Kurset er et forløp hvor du gradvis fordyper deg i yogaens pusteteknikker og avspenning.
Video kurset er for alle. Du trenger ikke ha gjort yoga eller pusteøvelser før og du trenger heller ikke å være myk og smidig eller i god form.
Kurset er for alle på zoom. Du trenger ikke ha gjort yoga eller pusteøvelser før og du trenger heller ikke å være myk og smidig eller i god form. Kurset er et forløp hvor du gradvis fordyper deg i yogaens pusteteknikker og avspenning.
Vi tilbyr introduksjonskurs med pust og yoga fra Tibet fra den esoteriske tummo-tradisjon. På kurset blir det innledende teori omkring buddhistisk filosofi og tibetansk buddhisme, pust og yoga fra Tibet.
Denne timen er utmerket for alle! Tema kan variere fra gang til gang.. med flytende sekvenser, avspenning, ro og hvile.
Jivamukti yoga har holistiske og filosofiske perspektiver! Det åndelige, mentale og fysiske i oss blir forent. Nytt kurs starter 31. okt 2024
Jivamukti yoga har holistiske og filosofiske perspektiver! Det åndelige, mentale og fysiske i oss blir forent. Ønskes kursplass etter kursstart, send oss en mail, så betaler du kun fra oppstart.. (Mer info om nytt kurs starter 3. april 2025)
Å gjøre yoga under fullmåne tiden kan gi mange gode effekter for kroppen og sinnet. Høst tid er overgangen mellom to årstider -høst & vinter- der energien i naturen og i oss begynner å bevege seg mot mer inn i hvile fasen.
Vi tilbyr Prana vinyasa Flow & avspenning med Mariam Stensvik. Denne timen er utmerket for alle! Digg å avslutte uken med flytende sekvenser, avspenning, ro og hvile. Vi tar alltid i bruk utstyr som støtter, hjelper, avlaster og roer ned kropp og sinn.
Vi tilbyr Prana Flow & avspenning. Denne timen er utmerket for alle! Lørdagens yoga med flytende sekvenser, avspenning, ro og hvile.