I kategorien tur og leir finner du kurs, opplæring eller arrangementer med utgangspunkt i den norske naturen. Nordmenn er glad i å gå på tur og bevege seg rundt i naturen på forskjellige slags måter. Her finnes tilbud som for eksempel; canyoning, bretur, fjellsportkurs, røykbadstu, villmarskcamp, villmarksleir, leirskole, grotteturer, issikkerhetskurs osv. Ta kontakt med oss hvis du trenger hjelp til finne det du er på jakt etter.
Vi tilbyr opplevelsesrik tur gjennom Nordmarka på langs med kano over 2 dager. Målsettingen for opplevelsen er trygge og opplevelsesrike dager sammen, veiledet og tilrettelagt av våre instruktører. Under disse turene vil dere bli bedre kjent og knytter nye bånd.
Vi tilbyr villmarksopplevelse i Østmarka for bedrifter der hovedingrediensene er kanopadling, spenstige aktiviteter (zipline fra øy til fastland, rappellering, klatring mm.), villmarksmiddag og overnatting i lavvo. Opplegget kan tilpasses i varighet, aktiviteter og overnattingsform.
Vi tilbyr villmarksopplevelse i Østmarka for grupper, utdrikningslag, vennegjenger, bursdager etc. Målsettingen for opplevelsen er trygge og opplevelsesrike dager sammen, veiledet av våre instruktører. Under disse turene vil dere bli bedre kjent og knytter nye bånd.
Vi tilbyr guidet kajakktur fra Brygga fra kajakk - Tønsberg fra ett nytt perspektiv. Nå er det liten aktivitet på vannet langs brygga og dermed ideelt for kajakkpadling så dere inviteres til å oppleve Tønsberg fra en helt ny vinkel.
Vi tilbyr guidede kajakkturer. Opplev Tønsberg brygge skumringen, Havparadiset i Bamble ved morgengry eller Verdens Ende når været er litt ekstra fint. Vi tilbyr alt fra kortere turer til heldager til eksempelvis Veierland hvor vi tar lunsjen på den lokale cafe.
Vi tilbyr guidet kajakktur ved Sjøterassen.adling i et sant padleparadis - med dyktig kajakkinstruktør. Opplev Sjøterassen i Bamble fra kajakk med instruktør Michael Wedemeier. Dette er en god tur for å ha tid til å utforske den nydelige skjærgården