Vi gjør oppmerksom på at du finner flere kurs i Kommunikasjon i kategorien HR og personal.
Vi tilbyr coachingkurs som privatundervisning - finn din indre drivkraft. Kanskje du ønsker noe av følgende: frigjøre ditt enorme potensial - designe det livet du drømmer om, og gå for det - styre dine intensjoner og handlinger mot meningsfulle opplevelser og mål.
Vi tilbyr foredrag/kurs i verdien av den "nødvendige samtalen". La deg inspirere til vekst og utvikling gjennom engasjerende foredrag og kurs. Foredragene er ikke bare underholdende, de skal også berøre og bevege deg som tilhører.
Vi tilbyr digitalt kurs i Diversity Icebreaker - hvordan fasilitere et seminar. Diversity Icebreaker kartlegger ulike preferanser for kommunikasjon og samhandling - illustrert ved fargene Rød, Blå og Grønn - og brukes primært i teamutvikling, kommunikasjonstrening og ledelsesutvikling.
Vi tilbyr digital undervisning i hva skaper et førsteinntrykk. Lurer du på hva som skal til for å skape et godt førsteinntrykk? I dette kurset får du enkle tips alle kan bruke for å skape et godt førsteinntrykk. Du får lære hva forskere sier om førsteinntrykk.
Vi tilbyr introduksjon til Diversity Icebreaker som digital undervisning. Diversity Icebreaker er et norskutviklet psykologisk testkonsept. Det er anvendt i 75 land, og er det mest brukte verktøyet for å fremme kommunikasjon og samhandling i organisasjoner her til lands.
Vi tilbyr digitalt kurs om kunsten å lytte. Hvis du ønsker å være en person som andre har tillit til, bør du starte med å være personen som lytter. I dette kurset gir Siri Mathisen deg en enkel, men virkningsfull oppskrift.
Vi tilbyr digitalt kurs om kunsten å overbevise. Kanskje er dette året hvor du virkelig får gjennomslagskraft på jobben, eller kanskje vil du bare generelt bli bedre på å overbevise menneskene rundt deg?
Vi tilbyr digitalt kurs om kroppsspråk som overbeviser og skaper tillit. Det er avgjørende at du både har kontroll på hva du selv og andre kommuniserer gjennom det nonverbale, slik at misforståelser og konflikter kan unngås, og du i stedet evner å motivere og overbevise.
Vi tilbyr onlinekurs om kommunikasjon. Manglende eller dårlig kommunikasjon skaper store kostander for virksomheten og den enkelte medarbeider, og her får du konkrete verktøy for å unngå å tolke og heller søke felles forståelse.
Vi tilbyr onlinekurs i Do It! The Change. Coachingprogrammet med kartlegging, plan og oppfølging der du jobber med deg selv og livet ditt. Det blir en spennende reise med endring, vekst, transformasjon og en revolusjon for deg og livet ditt.
Vi tilbyr ledercoaching for bedrifter. Det er ikke måte på hva ledere har på lista si. Felles for mange ledere er at det er en overveldende mengde med oppgaver og valg som skal gjøres. Enda mer typisk er at lederen ikke har noen å snakke med dette om.
Det hender at folk sier opp jobben sin etter coaching. Det kan være den naturlige konklusjonen. I coaching utforsker du i samarbeid med coachen hva tenkningen om jobbvalg, jøbbsøking, endring, uro skal føre til.
Bli bedre til å påvirke og overbevise! Lær tydelig og effektiv kommunikasjon. Vi har fokus på praktisk trening av dine kommunikasjons- ferdigheter, og jobber innenfor trygge rammer med vekt på dine styrker og fremheving av disse.
Er du klar for en oppgradering av egen kunnskap? Forskning på hjernen og nervesystemet gir oss ny og banebrytende kunnskap om endring og endringsprosesser. Er du klar? Er du klar for å oppgradere kunnskapsbanken din? Nevrovitenskap blir av mange kalt vår tids vitenskapelige revolusjon.
Du har tatt en full coachutdanning - hva nå? På dette trinnet finsliper vi deg som diamant, slik at du kan glimre på ditt felt som coach! Få hjelp vi til å spisse konseptet og budskapet ditt, slik at du skiller deg ut i markedet.