Vi tilbyr dansekurs i musikal & showdance for barn fra 6 - 9 år. Musikal er dans (jazz) og sang. Her lærer vi typiske koreografier a la Broadway. Denne sesongen jobber vi med ANNIE og MAMMA MIA på Step Up Lambertseter.
Vi tilbyr kurs i musikal (dans og sang) for tenåringer og voksne på åpent nivå. For teen og voksne vil koreografi være fra voksne musikaler. Det jobbes med uttrykk, drama og det å utfolde seg med dans og sang samtidig. Det er ingen spesiell undervisning i stemmebruk i denne klassen.
Vi tilbyr kurs i musikal (dans og sang) for barn i aldersgruppen 6 - 8 år. Denne klassen inneholder både oppvarming, musikaljazz, teknikk, litt styrke, stretching og kombinasjoner med dans og sang. For barna er dansen og sangen fra barnemusikaler som High School Musical, Disney og poplåter.
Vi tilbyr undervisning Musikal / showjazz fra 5. klasse
Vi tilbyr musikalprosjekt for ungdom. I musikalklassen tar vi utgangspunkt i kjente musikaler som Grease, West Side Story, Fame osv, og danser, synger til og med musikken med inspirasjon fra epoken og stilen. Vi skal danse, synge og spille skuespill sammen!