Coachingkurs i Evje og Hornnes

I kategorien coaching finner du kurs som hovedsakelig er rettet mot næringslivet. Et kurs i coaching kan hjelpe deg å bli bedre til å takle stress og konflikter, samtidig som du vil lære å utnytte din mentale kapasitet mer effektivt. Du vil også lære mye om motivasjon. Et coaching kurs for ledere kan hjelpe deg å bli en bedre leder, slik at du bedre utnytter kapasiteten til dine medarbeidere. Det handler mye om å tenke på en positiv og konstruktiv måte. Meld deg på et coaching kurs i dag, så vil du snart se positive resultater.
Følg linken for kurs i NLP - Nevro lingvistisk programmering, Personlig utvikling eller Administrasjon og ledelse. Hvis du ikke finner kurset du leter etter, oppfordrer vi deg til å ta kontakt med oss, så finner vi det for deg.

Kurs i personlig økonomi

Femelle.no tilbyr et kurs om personlig økonomi som tar for seg temaer som budsjettering, sparing, investering og lån. Kurset er designet for voksne i alle aldre og undervises av vellykkede investorer.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 10 timer 9995 kr

Har du mye stress som påvirker dine matvaner og din helse?

Mindfulness betyr oppmerksomt nærvær, og handler om å være mer til stede i øyeblikket. En erfaringsbasert metode som bevisstgjør dine vanemønstre, gi bedre selvinnsikt, økt velvære som bidrar til bedre helse og økt livskvalitet.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 3 timer 2.250 kr

Opplæring meditasjon og sjamanistisk metode - webkamerakurs

Sjaman og healer med 30 års praksis tilbyr opplæring meditasjon og sjamanistisk metode. Du kan melde deg på halvtimes innføringskurs gratis. Du må rekne med å delta saman med andre på dette.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 450 pr time kr

1:1 Coaching i å takle Alzheimer / Demens - Ida`s metode

Jeg tilbyr coaching 1:1. Ettersom jeg fremdeles er oppegående og velfungerende etter 7 år så har jeg kanskje noe å lære bort til de som rammes? Mine kurs og coaching er basert på min egen erfaring siden 2016 og jeg kaller alle kursene mine for Ida`s metode.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Hele landet Hele landet 1 år 100.000 kr

Coaching - Alzheimer / Demens - Ida`s metode - Bedrifter

Jeg tilbyr coaching. Ettersom jeg fremdeles er oppegående og velfungerende etter 7 år så har jeg kanskje noe å lære bort til de som rammes? Mine kurs og coaching er basert på min egen erfaring siden 2016 og jeg kaller alle kursene mine for Ida`s metode.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Hele landet Hele landet 1 år Avtales kr

Detox - Coaching i å takle Alzheimer / Demens - Ida`s metode

Jeg tilbyr coaching for grupper. Jeg kan også tilby gruppe coaching som ukentlige zoom møter som går over et halvt år. Coaching møtene og Q&A møter vil bli tatt opp. Mulighet for å stille spørsmål til spesialist i allmennmedisin på noen Q&A.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Hele landet Hele landet 6 måneder 40.000 kr

Livsmestring - på Zoom

For deg som står i noe vanskelig og ikke ser lys i tunellen eller du som ønsker å være beredt og rustet for livets opp- og nedturer.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 20 minutter 350 kr

Arbeidsmiljø (Jungs Type Indeks) - bedriftsinternt

Vi tilbyr kurs i arbeidsmiljø (Jungs Type Indeks) for bedrifter. Alle menneske har psykologiske preferansar. Å bli kjend med sine eigne preferansar gir nyttig kunnskap inn i samarbeid med andre.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Hele landet Hele landet 1 dag Avtales kr

Konfliktløsning og reguleringsstøtte fordypningskurs

Utviklings- og reguleringsstøtte i relasjoner med barn. Kurset er aktuelt for foreldre, fosterforeldre og ansatte i barnehage og skole. Hovedfokuset i kurset er på hva du selv kan gjøre for å møte barn på en utviklings- og reguleringsstøttende måte i konfliktsituasjoner din egen hverdag.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Nettkurs / nettstudie Nettkurs / nettstudie 6.990 kr

Coaching for bedrifter

Vi tilbyr coachingkurs for bedrifter. Coach er katalysator og hjelper deg til dine egne løsninger og svar. En Coach stiller bevisstgjørende spørsmålene for at du selv skal finne den løsningen som er riktig for deg og dine omgivelser, der du er i livet.

Sted Neste kurs Varighet Pris
Hele landet Hele landet Avtales kr

<< Forrige side  |  1 2 3 4 5 6 7 8 9   |  Neste side >>