Dette helgekurset går ut på å lande, kjenne din egen kropp og bli mer tilstede i deg selv. Vekk fra mas og gjøren og inn i her og nå. Vi mediterer, tegner, danser, synger, beveger oss og er sosiale sammen. Vi skal jobbe med å la tankene fare og kjenne hva vi er bak tanken.
Gjennom øvelser som meditasjoner, bevegelse , samtaler, tegning, dans og musikk kan du lande mer i deg selv. Mye av arbeidet foregår i lite lys så du kan føle deg trygg på å ikke bli sett. Vi jobber hele helgen med å finne kjernen i deg, bak alle tankene som gjør at du tror du er det du tror. Mange beskriver dette kurset som en oppvåkning til seg selv.
Helgen blir et arbeid innover i deg selv, vikle deg ut av alt du har viklet deg inn i. Ren selvutvikling der vi finner den autentiske siden av oss selv.
Alt som har skjedd frem til i dag, på både godt og vondt har formet deg til den du er nå, ingenting var feil, og alt er som det skal, ellers hadde det ikke vært sånn.
Jeg har 100 % fornøydgaranti så er du ikke fornøyd får du hele beløpet tilbake
Det er gratis kost og losji, det sosiale med overnatting gjør at du blir kjent med likesinnede på kveldene , dette gir vennskap og trygghet, pakk ned dyna og litt småsaker for helgen og kast deg med
send meg gjerne spørsmål, jeg svarer alle.