Kursagenten jobber til enhver tid for å ha et komplett kurstilbud for alle slags typer førerkort. Finner du ikke den opplæringen du er ute etter oppfordrer vi deg til å ta kontakt med oss direkte, så skal vi finne den det for deg.
Vi tilbyr opplæring til førerkort på mopedbil - klasse AM 147. Husk! Du må ha med øvelseskjøringsbevis til hver time. Minner også om at du må søke om førerkort til klassen, før du kan teoriprøven.
Vi tilbyr opplæring til førerkort på snøscooter - klasse S. Obligatorisk opplæring til klasse S består av teori og praktisk kjøring. Det er fra 2017 obligatorisk med 3 timer grunnkurs til klasse S før man kan fortsette med den praktiske kjøringen. Kjøringen er 16 timer med obligatorisk opplæring.
Grunnlegende teori for klasse S på 4 timer à 45 minutter før den praktiske kjøringen kan gjennomføres.
Vi tilbyr oppfriskningskurs på snøscooter til de som allerede har klasse S i førerkortet. Kurset inneholder litt grunnleggende oppgaver på "bane" samt kjøring i løype. Kurset varer i 4 timer.
Opplæring i sikker bruk av ATV og UTV Vårt kurset er det stor vekt på sikkerhet. Dette innebærer riktig bruk av ATV. HMS forskriftene legges til grunn, slik at opplæringen tilfredsstiller myndighetene og arbeidstilsynets krav til sikker opplæring.
Vi tilbyr superpakke til førerkort på snøscooter. Lærere: Beate Aukland og Roger Aukland.
Vi tilbyr opplæring til førerkort på mopedbil - klasse AM147. Har du fylt 15 år, og drømmer om å ta førerkort på mopedbil? Dette er et fremkomstmiddel som både er gøy og praktisk! Hos oss treffer du engasjerte og faglig dyktige trafikklærere.
Vi tilbyr førerkort på traktor - klasse T. For å kunne øvelseskjøre på traktor må du ha fylt 15 år, og du må ha fylt 16 år for å ta lappen på traktor med samlet totalvekt på 25.000 kg. Klassen gir deg bare rett til å kjøre i Norge.
Vi tilbyr førerkort på traktor - klasse T141 og T148. Med førerkort på traktor sikrer du deg mange muligheter, både innenfor arbeidslivet og førerrett på andre typer av kjøretøy. Dersom du ønsker å få førerkort på klasse T141 og klasse T148 må du ha førerkort i klasse T fra før.
Vi tilbyr lastsikringskurs på traktor klasse T. Før du kan øvelsekjøre på denne klassen, må du ha gjennomført Trafikalt grunnkurs. Etter å ha gjennomført trafikkopplæringen i klasse T skal eleven ha den kompetansen som er nødvendig for å kjøre traktor med tilhenger på en ansvarlig måte.
Vi tilbyr opplæring på tugmaster som nettkurs. Tugmaster - på norsk terminaltraktor, brukes til å håndtere last med tung tonnasje. I dette kurset bruker vi den internasjonale betegnelsen, Tugmaster. Tugmaster brukes ved havner, på kaianlegg, i lager og industri.
Kåre Ekrene Trafikkskole tilbyr førerkort for traktor - klasse T. Målet med opplæringen er at eleven etter å ha gjennomført opplæringen skal ha den kompetanse som er nødvendige for at du skal kunne kjøre på en ansvarlig måte.
Kåre Ekrene Trafikkskole tilbyr Trinn 4 Lastsikringskurs for traktor - klasse T.
Drosjesjåføreksamenen består av teoriprøve og oppkjøring. Du må bestå drosjesjåføreksamen hvis du ikke har gyldig yrkessjåførkompetanse for persontransport eller ikke fikk kjøreseddel før 1. november 2020.
A. Hønsen Sjåførskole AS tilbyr lastsikringskurs for traktor - klasse T. Vi er spesialist innenfor denne førerkort klassen og tilbyr opplæring og kurs for alle traktorkodene - både 40 km/t og 50 km/t.
Alle som skal drive gods- og/eller persontransport med motorvogn mot vederlag må ha løyve.
A. Hønsen Sjåførskole AS tilbyr opplæring for traktor - klasse T. Vi er spesialist innenfor denne førerkort klassen og tilbyr opplæring og kurs for alle traktorkodene - både 40 km/t og 50 km/t.
A. Hønsen Sjåførskole AS tilbyr 50 km traktor tilleggskurs - klasse T.
Vi tilbyr Traktor - Lastsikringkurs. Kurset er obligatorisk og felles for alle de tunge klassene. Vi bestreber oss på å holde så høy standard som mulig på vår opplæring. Dette til beste for deg og alle andre som velger teori og kjøreopplæring hos oss.
Vi tilbyr Traktor T141 Utvidelse. Kurset er obligatorisk og felles for alle de tunge klassene. Vi bestreber oss på å holde så høy standard som mulig på vår opplæring. Dette til beste for deg og alle andre som velger teori og kjøreopplæring hos oss.