Her finner du kurs i spesielle og utradisjonelle danser. Finner du ikke din nisje eller akkurat den dansen du er på jakt etter oppfordrer vi deg til å ta kontakt med oss så finner vi det for deg.
Ønsker du å fordype deg i en spesiell dans eller koreografi, kanskje til en fremføring i eget selskap eller bare for moro skyld? Ønsker du å suplere sesongens kurs med noen private timer for å få litt raskere fremgang? Er du helt fersk i dansen og ønsker en personlig tilpasset innføring?
Vi tilbyr linedance kurs, nivået for deg som liker lettere danser og roligere gjennomgang. Du trenger ingen partner for å danse Linedance. Vi underviser danser til både country musikk og moderne musikk. Noe for enhver smak.
Vi tilbyr linedance kurs, nivået for deg som liker litt mer avanserte danser og raskere gjennomgang.. Du trenger ingen partner for å danse Linedance. Vi underviser danser til både country musikk og moderne musikk. Noe for enhver smak.
Vi arrangerer dansekvelder i Swing / Li/nedance Fusion. Sosiale dansekvelder for alle. Her samles danseglade folk i swing og linedance til dans. DJ Stefan S sørger for topp musikk og gulvet deles i to. God plass til begge danseformer.
Lill og Vilde holder heelsklasser vekselsvis gjennom dette semesteret. I denne timen vil fokuset være musikalitet, teknikk og performance.
Lady Style er en dansestil full av glitrende energiske trekk. Det lærer ikke bare hvordan å være grasiøs og attraktiv i dansen din, men også disiplinert og trygg på deg selv i flere situasjoner i livet.
Vi tilbyr kurs i danseteknikk - teknikk og tøying for barn fra 5.-7. kl. Kurset varer i 60 minutter og vil være ca 30 minutter danseteknikk og 30 min tøying.
Vi tilbyr kurs i danseteknikk - teknikk og tøying for barn fra 13 år+. Kurset varer i 60 minutter og vil være ca 30 minutter danseteknikk og 30 min tøying.
På dette kurset får de minste muligheten til å ha det moro og danse til musikk sammen med en voksen de er trygg på. Mamma/pappa/tante/bestemor/bestefar er med i timen og leder barnet sammen med instruktøren.
Vi tilbyr kurs i Spansk dans.
Vi tilbyr kurs i Sevillanas (nybegynner).
Vi tilbyr kurs i Sevillanas repetisjon) - m/kastanjetter.
Vi tilbyr dansekurs i Hip Hop Fusiion. Hip Hop fusion er en dansetime hvor man vil jobbe med både stilene old school hip hop og den kommersielle. På denne måten får man muligheten til å oppleve ulike stiler i en time.
Vi tilbyr Hip Hop for voksne. Hiphop er en danseform som oppstod i gatemiljøet og som har utviklet seg som en del av hiphopkulturen.
Vi tilbyr Hip Hop for voksne. Hiphop er en danseform som oppstod i gatemiljøet og som har utviklet seg som en del av hiphopkulturen. Eksempler på forskjellige stilarter innen hiphop er popping, locking, breakdance, funk og streetjazz.
Vi tilbyr Modernedans for ungdom elite. Dette er en allsidig, utfordrende og dynamisk dansetrening. Moderne dans oppstod som en reaksjon på den strenge klassiske balletten.
Vi tilbyr Moderne dans for voksne. Dette er en allsidig, utfordrende og dynamisk dansetrening. Moderne dans oppstod som en reaksjon på den strenge klassiske balletten
Vi tilbyr Modernedans for 11 - 14 åringer. Dette er en allsidig, utfordrende og dynamisk dansetrening. Moderne dans oppstod som en reaksjon på den strenge klassiske balletten
Vi tilbyr Modernedans for ungdom. Dette er en allsidig, utfordrende og dynamisk dansetrening. Moderne dans oppstod som en reaksjon på den strenge klassiske balletten
Vi tilbyr Reggaejam kurs for ungdom elite. Dette er en hip hop time med mye fokus på dancehall og reggae stilen. Hoftene vil brukes og man må ikke være flau for å riste på rompa her!
Vi tilbyr dansekurs i street moves. Street moves klassen er en time fylt med de ulike stilene innenfor street sjangeren. En blanding av hip hop, house og commercial.
Vi tilbyr dansekurs i Dance 4U (spesialgruppe) for ungdom. Gjennom sosialt samvær i et positivt miljø øker barnets selvtillit. Det store målet for året er å få vist sitt dans, sang og dramatalent i våre store oppsetninger.
Vi tilbyr dansekurs for 5.-7. KLASSE. Gjennom sosialt samvær i et positivt miljø øker barnets selvtillit. Det store målet for året er å få vist sitt dans, sang og dramatalent i våre store oppsetninger.
Vi tilbyr dansekurs EASY FLOW ungdom/voksne. Gjennom sosialt samvær i et positivt miljø øker barnets selvtillit. Det store målet for året er å få vist sitt dans, sang og dramatalent i våre store oppsetninger.
Vi tilbyr dansekurs for ungdom (U1). Gjennom sosialt samvær i et positivt miljø øker barnets selvtillit. Det store målet for året er å få vist sitt dans, sang og dramatalent i våre store oppsetninger.
Vi tilbyr dansekurs for ungdom (U2). Gjennom sosialt samvær i et positivt miljø øker barnets selvtillit. Det store målet for året er å få vist sitt dans, sang og dramatalent i våre store oppsetninger.
Vi tilbyr dansekurset dansefeber for barn. Gjennom sosialt samvær i et positivt miljø øker barnets selvtillit. Det store målet for året er å få vist sitt dans, sang og dramatalent i våre store oppsetninger.
Vi tilbyr utdrikningslag med dansekurs i Bollywood!