Velkommen til en helg fylt av gode bevegelser, sunn og næringsrik mat, yoga, samba, pust, og velvære. Skikkelig påfyll! Denne helgen passer både for deg som er ny til yoga, eller har gjort litt yoga tidligere. Jeg streber etter å skape et trygt og inkluderende miljø for alle deltakere.
Vi starter dagen med god og varm yoga som får kroppen i gang, for så å riste løs med sambarytmer som gir oss glede! Du vil lære enkle verktøy fra Tantra som kan løsne stress og blokkeringer i kropp og sjel. Disse øvelsene vil inkludere pust, meditasjon, og bevegelse. Dagene avsluttes med rolig yoga og avspenning, slik at du kan gå til sengs med et smil om munnen og sove som en baby!
I løpet av helgen vil du ha mulighet til å komme i dypere kontakt med kroppen din, og oppnå mer glede. Du kan bli mer oppmerksom på kroppens signaler, dine emosjoner og tanker.
Min yogautdanning har jeg blant annet fra Yogaworks, tantrautdanning fra Innercamp, jeg er biopat og profesjonell sambadanser.
Jeg ønsker deg varmt velkommen til en nærende helg med herlig påfyll og ro.
Program
Fredag
• 18.00-19.00 Middag
• 19.30-20.30 Myk yoga og avspenning
Lørdag
• 07.30-08.30 Yoga Flow
• 09.00-10.00 Frokost
• 10.30-11.30 Afro Samba
• 11.30-12.30 Tantra
• 13.00-14.00 Lunsj
• Egentid
• 18.00-19.00 Middag
• 19.30-20.30 Myk yoga og avspenning
Søndag
• 07.30-08.30 Yoga flow
• 09.00-10.00 Frokost
• 11.00-12.00 Myk yoga
• Lunsj og avreise
Jenny Gjerlow
Min yogareise startet i 2002 da jeg bodde et halvt år i India. Jeg ble forelsket i praksisen, og har siden den gangen integrert det i mitt daglige liv. Jeg har jobbet med helse og undervist i bevegelse i 23 år, og i dag underviser jeg på JOY yoga og privat. Jeg har min hovedutdannelse fra Yoga Works. I tillegg til å undervise yoga, jobber jeg som profesjonell sambadanser, og som biopat, og driver egen klinikk, Naturmedisin for alle, som ligger i Oslo. Jeg er utdannet breathwork facilitator fra Innercamp, hvor jeg nå tar en teacher training innen tantra.
Klassene mine bærer preg av god flyt, teknikk, og mulighet til å utforske dine bevegelser. Jeg har godt humør, og masse energi, og gleder meg til å skape gode bevegelser sammen med deg!
Pris
Enkeltrom 3900 kr per person
Tomannsrom (maks 2 deltakerne deler rom): 3500 kr per person
Grupperom (maks 3-4 deltakerne deler rom) 2850 kr per person