Telecom World arrangeres i Tromsø 25. – 26. april 2024. Rundt 300 deltakere fra ledersjiktet i hele verdikjeden i den norske bredbåndsbransjen er forventet å delta i Tromsø.
Telecom World er en årlig begivenhet som bringer sammen ledende aktører innen telekommunikasjonsbransjen for å utforske, diskutere og dele innsikt om de nyeste trendene, teknologiene og utfordringene i bredbåndsbransjen.
Telecom World arrangeres i Tromsø 25. – 26. april 2024. Rundt 300 deltakere fra ledersjiktet i hele verdikjeden i den norske bredbåndsbransjen er forventet å delta i Tromsø. Få med deg ny inspirasjon og ideer fra 2 spennende konferansedager med god tid til mingling, god mat og drikke samt underholdning sammen med blant andre politikere, myndigheter, leverandører og en mengde operatører.
Vi vil være på plass i Tromsø fra tirsdag 23 april. Ønsker du å møte oss i forkant av arrangementet eller booke et møte med oss. Ta kontakt med oss.