Innføring i Rallylydighet



Kursarrangør: Hundesenteret AS
Sted: Hundesenteret AS (parkering på baksiden av låven)
          Sør-Trøndelag, Trondheim
Kursadresse: Tillerbruvegen 131, 7092 Tiller (kart)
Type:Åpent kurs / gruppeundervisning
Undervisningstid: 20:00 - 21:30
Varighet: Ta kontakt for informasjon
Pris: 2.490

Dette er et ukeskurs som går en gang i uka samme tidspunkt og dag. Er du nysgjerrig på hva Rallylydighet er for noe? Eller har du trent litt men ønsker å få hjelp til å komme deg videre?

Rallylydighet er en hundesport som har fokus på glede, samspill og gode holdninger. Sporten er en blanding av vanlig lydighet, agility og freestyle. Kjempemoro kombo! Dette er en sport som passer for de aller fleste fordi man får jobbet med lydighet samtidig som man har det gøy med hunden.

Du trenger ikke å ha noen forkunnskaper for å melde deg på. Vi tilpasser kurset til deg som er helt fersk og deg som kan litt fra før.

På dette kurset møter du instruktørene våre Marianne og Elise som begge konkurrerer aktivt i sporten.

Velkommen til kurs! ??