Vi tilbyr danselek 2-3 år Foreldre + barn. Danselek for de minste barna der du deltar sammen barnet ditt. En morsom ettermiddags aktivitet der du kan bidra til at barnet ditt får danseglede og mestringsfølelse tidlig.
Alle barna må komme i følge med en voksen som deltar gjennom hele timen. Instruktøren har fokus på barna og sørger for at barna får gleden over å leke og danse med deg i hånden. Musikken hentes fra kjente barnesanger som barna ofte kjenner fra før. En fin aktivitet sammen som inspirerer til latter og lek.
Alle deltagere må være medlem i LSKdans og må ha betalt medlemskontingent for 2023 på kr 250,- for å kunne delta. Har du allerede betalt dette tidligere i år så trenger du ikke fornye denne nå.